Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

Урочистості  з нагоди  Міжнародного жіночого дня

7 березня 2013 року  у переддень Міжнародного для жінок 8 березня у  районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт,  за участю керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників трудових колективів, політичних партій, профспілкових та громадських організацій.

З вітальним слово до учасниць святкової зустрічі звернулися  перший заступник голови районної державної адміністрації Г.Данилюк та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ю. Кадієвський. До свята кращих жінок нашого краю нагороджено районними відзнаками.

Урочистості продовжив святковий концерт за участі хореографічного колективу Голованівської дитячої школи мистецтв  «Дивокрай» (керівник М. Макаринська), танцювального колективу «Єльсер» (І. Бондаренко – Коваль), вокального колективу  «Троїсті музики»  (Є Чабанюк). Учасниць концерту порадували яскраві виступи солістів районного будинку культури І. Шеремета, В. Гордійчука, М. Гаврилюка та О. Топольник.

У фойє районного будинку культури відбулась презентація   дитячих робіт вихованців Голованівського Будинку дитячої та юнацької творчості  «Родина моя і надія – мій рідний Голованівськ». Були представлені роботи гуртків  «Дизайн», «Художня обробка» (керівник Т.Г. Мельник), «Вишиваночка» та «Чарівна стрічка» (керівник С.А. Прокопенко), «Декоративний розпис» (керівник Н.Ю. Попова), «Килимарство та народна іграшка» (керівник Н.Л. Барлій).