Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

22 серпня о 8.30 на центральній площі селища Голованівськ відбулось урочисте віче до Дня Державного Прапора України під назвою  «Державний прапор – святиня нашого народу». На зібранні були присутні представники трудових колективів органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування району та жителі селища.

Під звуки Державного гімну України гордо замайорів синьо-жовтий Державний прапор України, право для підняття  якого було надано найкращим учням НВК «Голованівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка – гімназія».

Зі святом присутніх привітав голова Голованівської районної ради Олексій Чушкін, який наголосив, що Державний прапор – це значимий символ будь-якої країни, символ який надихає вірити, перемагати і відчувати гордість за свою Батьківщину. І нехай він з кожним днем гордо майорить, даючи зрозуміти кожному, що наша держава могутня і сильна.

На завершення пролунала пісня «Моя земля» у виконанні Степченко Тетяни та  хореографічного колективу ДШМ «Дивокрай».