Урочисті заходи до Дня медичного працівника

Урочистості з нагоди дня междичного працівника

18 червня 2012року в приміщенні  сесійного залу Голованівської районної ради відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника. Медиків прийшли привітати голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий, депутат обласної ради Віталій Грушевський. Вони побажали нашим лікарям, медичним сестрам та усьому медичному персоналу, насамперед, міцного здоров’я, успіхів у всіх їхніх починаннях, доброти, а також розуміння і співчуття до ближніх.

Після вітальних слів очільники району разом з Віталієм Грушевським вручили обласні нагороди та грамоти районної ради і районної державної адміністрації кращим представникам медицини району. За сприяння засновника благодійного фонду «Відродження покоління»  В. Грушевського закуплено 36 тонометрів та фонендоскопів, які булі вручені 2 лікарням та 34 фельдшерсько-акушерським пунктам.

Крім того, медичним працівникам було подаровано ряд музичних привітань, у виконанні працівників районного будинку культури.