Урочистості з нагоди визволення Голованівщини від німецько-фашистських загарбників

15 березня 2013року на центральній площі селища відбувся урочистий мітинг присвячений 69-річниці  визволення Голованівщини від німецько-фашистських загарбників.

Слова вдячності на адресу ветеранам висловили голова районної ради Олексій Чушкін, військовий комісар Голованівського району О. Демиденко, голова районної організації ветеранів України І. Леонов.

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять полеглих в боях за визволення Голованівщини від німецько-фашистських загарбників та поклали вінки і квіти до  Обеліску слави, Братської могили радянських воїнів та до місця розстрілу військовополонених.