тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня незалежності України

21 серпня 2020 року з нагоди найбільшого національного свята    -  Дня державного Прапора і Дня незалежності України в залі районного будинку культури відбулись урочистості.

Концертний захід  розпочався з офіційної частини піл час якої  зі словами вітань до жителів району звернувся голова Голованівської районної ради   Богдан Кучмій, який поздоровив присутніх з прийдешніми державними святами, побажав краянам успіху і наголосив, що успіх кожного – це успіх країни в цілому.

У ході урочистостей Богдан Кучмій спільно з головою районної державної адміністрації Олегом Голімбієвським та Голованівським селищним головою Сергієм Цобенко відзначили районними нагородами   кращих працівників  соціальної сфери, освітянської галузі, військового комісаріату,  районного відділу  поліції, податкової, промисловості і воїнів АТО.

По завершенню урочистостей всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих земляків  за Українську державу.