УВАГА! Оголошується початок формування конкурсної комісії з  проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП

щодо формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Голованівської районної ради від 12 травня 2010 року № 326 «Про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл та селищ району» (зі змінами та доповненнями) Голованівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голованівської районної ради.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

дві особи - представники органу управління (по одній особі від Голованівської районної ради та Голованівської районної державної адміністрації);

дві особи - представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голованівської районної ради, обрані на загальних зборах трудового колективу;

дві особи - представники Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або  у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Голованівської районної ради протягом 15 днів із моменту оприлюднення оголошення (до 11 серпня 2020 року включно) за адресою: 26500, смт. Голованівськ, вул. Соборна, 48 (І поверх, каб. № 104, у робочі дні з 08.00 до 17.00, у п’ятницю з 08.00 до 16.00). Телефон для довідок: (05252) 2-19-84.