Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

В Голованівському районі є достатній потенціал для забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності району

В Голованівському районі є достатній потенціал для забезпечення продовольчої  та енергетичної незалежності району

19 серпня 2013 року  голова районної ради О.Чушкін прийняв участь в обговорені стану забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності в районі на апаратній нараді  в райдержадміністрації. За інформацією в.о. начальника управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації О.Клименка станом на 20 серпня 2013 року в Голованівському районі  зібрано 41490 тонн озимої пшениці, із неї продовольчої пшениці 29960 тонн, озимого ячменю 10860 тонн, ярого ячменю 6332 тонни, гороху 1949 тонн.  Для забезпечення потреб харчування Голованівського району потрібно зарезервувати 1849 тонн. В районі на дані цілі заготовлено 1055 тонн продовольчого зерна врожаю 2013 року. Процес заготівлі вказаного зерна продовжується.  Зібрано 13700 тонн картоплі, 9240 тонн овочів. В Голованівському районі працює 6 підприємств облікового кола, що займається переробкою сільськогосподарської продукції. Дані установи виробляють  олію, борошно, крупи, хліб, ковбасні вироби та іншу продукцію. Серед них можна виділити ТОВ «КЛК», ТОВ «Відродження», ТОВ «Вадіс». Також О.Клименко затронув  і тваринницьку галузь, що  відіграє велику роль у забезпеченні продовольчої безпеки.  Господарствами району вироблено 1422,9 тонн м’яса, 6340,8тонн молока, 11400 тис.шт.яєць. 
В своєму виступі голова районної ради О.Чушкін наголосив на виконання завдання, які поставив Президент України щодо розвитку агропромислового комплексу. 
Про стан енергетичної незалежності в районі доповідала завідувач  сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Л.Дудар. Вона відмітила, що на виконання стратегічних завдань Президента України з розвитку незалежної вітчизняної енергетики  для економії природних ресурсів та бюджетних коштів держави в Голованівському районі проводяться активні заходи щодо сприяння розвитку альтернативної енергетики. У зв’язку з географічним положенням та природними умовами, а також враховуючи те, що в районі переважає с/г виробництво основним джерелом альтернативної енергії є відходи с/г виробництва та лісового господарства. Так зокрема ТОВ «Відродження» та ТОВ «Рапсо-Дія» виробляють брикети із лушпиння соняшника, ФГ «Родючість» протягом вересня-жовтня 2013 року планує відкрити цех по переробці відходів деревини на пелети. Протягом 2012 – 2013 років в Голованівському районі проведено суттєву  роботу по впровадженню енергоефективних технологій. Приватним підприємством «Авкубі» було проведено встановлення котельного обладнання на базі закладів соціально-культурної сфери. Завдяки новому обладнанню у медичних і освітніх  закладах вдалося не лише відмовитися від використання дорогого газу та вугілля, а майже вдвічі зекономити бюджетні кошти. 

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада