В Голованівську  пройшла розширена семінар-нарада з питань охорони праці

25 квітня 2017року голова районної ради Богдан Кучмій взяв участь у  розширеній семінар -  нараді з питань охорони праці, яка проходила в сесійному залі районної ради.

Мета заходу – проаналізувати стан охорони праці, дотримання вимог безпеки, попередження виробничого  травматизму та професійних захворювань у Голованівському районі. Окрему увагу приділено  питанням щодо  соціального страхування працівників від нещасних випадків та професійних захворювань, дотримання правил пожежної безпеки на виробництві та побуті.

Окрім керівників   установ та організацій  району, органів місцевого самоврядування, участь у засіданні взяли Анатолій Дзіговський, головний державний інспектор Управління Держпраці в Кіровоградській області, Олександр Загородній, головний страховий експерт з охорони праці відділення ВД ФССНВ України у Гайворонському районі, Олександр Лотецький, головний інспектор районного відділу управління ДСНС України у Кіровоградській області.

Представники  державних установ району проінформували  учасників наради  щодо дотримання норм санітарного стану робочих місць та  дотримання норм охорони праці в  освітніх та медичних закладах району тощо.

Наприкінці наради Подяками управління  держпраці в  Кіровоградській області   відзначили    ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» та редакційний колектив  газети  «Чисте джерело»; Олександра Йосипенко, заступника директора з питань  охорони праці ТОВ АПК  «Розкішна», Миколу Трусова,  головного інженера ТОВ  «Відродження»,  Сергія Панасюка, інженера з охорони праці ДП «Голованівське лісове господарство».