тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

В п’ятницю 24 квітня 2020 року депутати ухвалили низку важливих рішень на черговій сесії районної ради

24 квітня 2020 року в залі засідань районної ради під головуванням голови ради Богдана Кучмія відбулось чергове пленарне засідання ХХХV сесії.

Перед початком роботи пленарного засідання Богдан Кучмій ознайомив   депутатів з листом Державної служби статистики України на звернення Голованівської районної ради стосовно передачі з державної власності у спільну власність територіальних громад Голованівського району адміністративної будівлі, яка перебуває на балансі Головного управління статистики у Кіровоградській області та листами, що надійшли з Кіровоградської обласної державної адміністрації і Міністерства розвитку громад та територій України на звернення депутатів Голованівської районної ради щодо формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального рівня на заході Кіровоградщини.

Депутати затвердили порядок денний з 17 питань та перейшли до їх розгляду.

В зав’язку з тим, що на території країни запроваджено карантин та дотримуючись санітарно-епідеміологічних норм, Богдан Кучмій запропонував районним депутатам   заслуховувати доповідачів по питанням порядку денного в разі необхідності.

Депутати взяли до відома звіти голови районної ради; голови районної державної адміністрації; керівника Голованівського районного відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Ухвалено звіти за 2019 рік  про виконання Фінансового плану комунальним некомерційним підприємством  «Голованівська центральна района лікарня», та про виконання районного бюджету. Інформацію про стан виконання районних програм «Молодь Голованівщини» та «Захисник Голованівщини» взято до відома.

Також депутати проголосували за внесення змін до районного бюджету на поточний рік. Передбачено додаткові кошти на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу КНП «Голованівська ЦРЛ» у сумі 2278,5тис.грн.; на централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет у сумі 646,1тис.грн. та Голованівському центру первинної медико-санітарної допомоги у сумі 84.8 тис.грн.

Рішенням сесії внесено зміни до програми економічного і соціального розвитку району, а саме, перелік державних, галузевих та цільових районних программ доповнонено новим об’єктом «Капітальний ремонт дитячого навчального закладу «Малятко» та змінено загальну коштористу вартість по  двох об’єктах «Будівництво водопровідної мережі на території селища Ємилівка» і «Капітальний ремонт покрівлі головного корпусу Голованівської ЦРЛ».

При розгляді питання   щодо затвердження організаційної структури та штатної чисельності центральної районної лікарні, голова районної ради зазначив, що у зв’язку з запровадженням з 1-го квітня 2020 року  другого етапу реформи медичної галузі, принципи фінансування Голованівської ЦРЛ змінилися. «Тепер кількість отриманих коштів буде залежати від кількості наданих нею медичних послуг, а оскільки районна лікарня через відсутність певних фахівців має право надавати не всі види медичних послуг, які надавалися раніше, то відповідно очікується й суттєве зменшення фінансування, що вимагає проведення відповідного коригування та оптимізації організаційної структури та штатної чисельності закладу на 2020 рік», сказав Богдан Кучмій. Депутати підтримали відповідне рішення.

В зв’язку з перейменуванням Побузького ліцею, затверджено статут закладу у новій редакції і  затверджено статут Голованівської районної лікарні в новій редакції, яким повноваження щодо затвердження організаційної структури та штатної чисельності працівників підприємства для більш гнучкого та оперативного реагування в умовах реформування, передано керівнику   закладу охорони здоров’я.

Рішенням сесії надано  дозвіл районній лікарні на продовження терміну дії договорів оренди комунального майна з КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» на тих самих умовах і на той самий термін.

Також депутати підтримали ініціативу голови районної ради в умовах карантину звільнити орендарів комунального нерухомого майна спільної власності громад району  від орендної плати, встановленої з урахуванням незалежної оцінки, строком на один місяць.