В районі продовжується робота щодо створення органів самоорганізації населення

23 жовтня 2013 року в селі Одая відбулися  загальні збори  по ініціюванню створення сільського комітету, вибору керівного складу сільського комітету, обговорення Положення сільського комітету, визначення уповноважених представників для проведення легалізації сільського комітету.

В зборах взяли участь  працівники районної ради – керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ю.Кадієвський, та головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення  виконавчого апарату районної ради В.Харкавенко.

Перед жителями виступив В.Харкавенко, який довів Концепцію реформування органів місцевого самоврядування.

Голова Пушківської сільської ради О.Коваль ініціював створення сільського комітету.

Ю.Кадієвський довів до присутніх основні положення Закону України "Про органи самоорганізації населення", Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні.

Жителі с.Одая з розумінням віднеслись до всіх порушених питань, підтримали створення сільського комітету, зборами вибрана ініціативна групу, яка в свою чергу вибрали керівника групи, обговорили Положення сільського комітету.

На завершення зборів жителями  порушені проблемні питання щодо пошкодження шляхової мережі села при перевезені сільськогосподарської продукції перенавантаженими транспортними засобами фермерських господарств, про відсутність  медикаментів невідкладної допомоги на фельдшерському пункті, та інші.