В районному центрі відбувся мітинг з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

В районному  центрі відбувся мітинг  з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня 2013року  в районному  центрі відбувся мітинг з нагоди 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь керівники району, члени районної організації ветеранів України, учнівська  молодь, трудові колективи, представники громадськості.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять співвітчизників, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. По завершенню мітингу учасники заходу поклали квіти до Обеліску Слави, пам’ятників та пам’ятних знаків, воїнам, загиблим в роки Великої Вітчизняної війни.