В селі Ємилівка поховали воїна АТО Ігоря Коваленка

Сьогодні, 17 травня 2016року в селі Єміливка поховали бійця АТО Ігоря Коваленка, який загинув 13 травня 2016року поблизу населеного пункту Тепле Луганської області.

Ігор Іванович Коваленко  народився 16 червня 1988 року в багатодітній родині в селі Розалівка Котовського району Одеської області. З 1992 року родина  Коваленків мешкала в селі Ємилівка Голованівського району Кіровоградської області. У нього залишилися мати Штельмах Іулита Миколаївна, двоє братів та сестра.

Ігор Коваленко  був призваний на військову службу по мобілізації 26 квітня 2015року. Був  командиром першого розвідувального відділення розвідувального взводу третього механізованого батальйону 28 окремої Одеської механізованої бригади.

Вічна пам’ять герою Коваленку Ігорю Івановичу!