Урочисті заходи з нагоди Дня працівників соціальної сфери

В сесійному залі районної ради проходили урочистості до Дня працівників соціавльної сфери

30 жовтня 2013 року  в залі засідань районної ради  проходили урочистості    з нагоди   Дня працівників соціальної сфери.

У святковому залі  зібралися  трудові колективи Голованівського районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в Голованівському районі, територіального центру соціального обслуговування,  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення та  служби у справах дітей райдержадміністрації, де працюють професіонали, які готові надати допомогу всім, хто цього потребує.

Голова Голованівської  райдержадміністрації  Яровий  Олександр Володимирович та голова районної ради Чушкін Олексій Іванович  привітали колективи з професійним святом, подякували за служіння обраній справі, яка не завжди помітна, але завжди душевна, зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього.

Кращі представники соціальних служб були відзначені  районними відзнаками: Дудник Антоніна Анатоліївна, Гирба Наталія Ігорівна, Довга Ольга Володимирівна, Кирилюк Олена Володимирівна, Кравченко Людмила Павлівна, Бирловська Світлана Валеріївна, Копієвський Валерій Анатолійович, Білоус Денис Валерійович,Чабанюк Надія Анатоліївна, Вансович Вікторія Володимирівна.

Урочистості завершилися святковим концертом.