В сесійному залі районної ради проходили урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

5 грудня 2013року в сесійному залі районної ради проходили урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На свято запросили колективи сільських та селищних рад району, депутатів, представників установ та організацій району

Органи місцевого самоврядування в районі представлені 22 сільськими , 2 селищними  ті 1 районною радою, а це близько 100 посадових осіб. Депутатський корпус району налічує 427 депутатів.

Після вітальних промов  голови районної державної адміністрації Олександра Ярового та голови районної ради Олексія Чушкіна обласними та районними  нагородами відзначено кращих представників  органів місцевого самоврядування району.

Приємною несподіванкою  для присутніх стало вручення заохочення у вигляді грошової винагороди від голови РДА О. Ярового  сільським головам:  Кучмій Л.В. (Грузька с/р), Пташнику М.В. (Лебединська с/р), Бабію В.П. (Межирічківська с/р), Белінській Г.В. (Молдовська с/р), Грінченко П.А. (Семидубська с/р), П’яничук Н.В. (Наливайківська с/р).

Крім того, Коваль М.П., Роздольський сільський голова, отримала сертифікат від керівництва  району – відпочинок за кордон, як переможиця в номінації «Кращий сільський, селищний голова 2013року».

Наприкінці урочистостей, працівників органів місцевого самоврядування вітали музичними номерами працівникі культури району.