V сесія Голованівської районної ради пройшла спокійно  у робочому руслі. По всім питанням порядку денного прийняті рішення

30 березня 2016року за участю 27 депутатів районної ради відбулась V сесія Голованівської районної ради VІІ скликання.

Депутати затвердили порядок денний із внесеними змінами – виключивши з розгляду питання: «Про   створення тимчасової контрольної комісії районної ради для перевірки фінансово-господарської діяльності РКП РВО «Вісник Голованівщини», «Про затвердження переліку платних послуг та тарифів на них, що надаються закладами культури, заснованими на спільній власності територіальних громад сіл та селищ району», «Про внесення змін і доповнень до комплексної районної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру у Голованівському районі на 2015-2019роки» та включивши питання: «Про звернення депутатів Голованівської районної ради до Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області», «Про  внесення змін до рішення районної ради від 17 липня 2015року № 520 «Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок», «Про реформування РКП РВО «Вісник Голованівщини».

По всім 11 питанням порядку денного прийняті відповідні  рішення.

Так, затверджений Порядок розгляду електронної петиції адресованої Голованівській районній раді, згідно якого на офіційному веб-сайті районної ради буде  створена рубрика «Електронна петиція», де громадяни заповнивши спеціальну форму, можуть звернутися до районної ради.

Надано дозвіл КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу в оренду нерухомого майні спільної власності територіальних громад сіл та селищ району фізичній особі підприємцю  та Гайворонській філії ЦРА № 26 ПАТ «Ліки Кіровоградщини» частини нежитлового приміщення в с. Перегонівка, встановивши орендну плату та термін оренди.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації В. Дударя депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2015рік та внесли зміни до районного бюджету на 2016рік: збільшено видатки районного бюджету  за рахунок залишків освітньої і медичної субвенцій з обласного бюджету та субвенції на утримання об’єктів спільного користування з сільських бюджетів. Кошти спрямовано на  заробітну плату бюджетним установам району,  придбання  шкільного автобусу та на харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх закладах району, оснащення опорних загальноосвітніх закладів матеріально-технічною базою, на лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет.

Районна рада  затвердила дві програми – культурно-мистецького розвитку та підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», встановила розмір батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та дошкільних підрозділах НВК району на 2016рік, підтримала звернення до Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області щодо вирішення питання забезпеченості учасників АТО земельними ділянками для ведення особистого селянського господарства.