Відкриття нової ясельної групи в дитячому дошкільному закладі селища Побузьке

Відериття ясельної групи у селищі Побузьке

7 серпня 2013 року в селищі Побузьке відбулося  урочисте відкриття додаткової ясельної групи дошкільного закладу «Орлятко». На відкритті зібралися всі, хто долучився до вирішення  цього  питання: районне керівництво  Олександр Яровий та Олексій Чушкін, директор ТОВ «ПФК» Дмитро Бурцев, Побузький селищний голова Сергій Слободянюк, батьки, вихователі та нові вихованці дитячого садка. Малеча зустрічала гостей квітами та піснями, приймала подарунки від районної та місцевої влади.

У селищі   проживає 340 дітей   віком від 1 до 6 років.  У двох дитячих садках, що на території селищної ради було дві ясельних групи – на вісімнадцять та двадцять п’ять дітей відповідно. Відкриття ще одної ясельної групи на 18 дітей задовольнить потреби у догляді, вихованні та навчанні дітей дошкільного віку селища.

Було проведено  кропітку роботу: внесли зміни до штатного розпису  ДНЗ  «Орлятко», виділили кошти з місцевого бюджету селищної ради на утримання групи. За фінансової підтримки ТОВ «ПФК» відремонтували приміщення для ігрової та спальної кімнат, внутрішнього туалету та роздягальні, придбали сучасні меблі.