Відкриття меморіального комплексу на місці страти євреїв у роки Другої світової війни

19 жовтня 2014року на  узліссі Голованівського урочища «Воловик» відбулося відкриття меморіального комплексу на місці страти євреїв у роки Другої світової війни.

На урочистостях були  представники офіційних, громадських організацій, просто громадяни  із Житомирщини, Миколаївщини, Київщини, предки яких буди розстріляні, місцеві жителі та    голова обласної ради О. Чорноіваненко, заступник голови облдержадміністрації В. Атаманчук, регіональний директор представництва «НАТІВ» в Україні і Молдові Ш.Поліщук.  голова районної ради О. Чушкін, голова райдержадміністрації І. Ткаченко, Голованівський   селищний голова О.Чернишенко.

Меморіал відкривав Леонід Шмаєвич за кошти якого був  побудований пам’ятник.

Багато гостей залишили свої записи у Книзі відгуків.

По урочистостях відбувся поминальний обід.