Відкриття спортивного майданчику у с. Грузьке

8 жовтня 2013року, у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти-майбутнє України» голова районної ради О.І.Чушкін та голова райдержадміністрації О.В.Яровий взяли участь у відкритті нового спортивного майданчика в с.Грузьке. Тренажерне обладнання було придбано та встановлено за кошт Компанії Кернел. Це вже шостий  спортивний майданчик, встановлений на території Голованівщини, три яких придбано за фінансування агрохолдингу.

Тож дякуючи керівнику держави та очільникам районної влади всю користь від активного способу життя за допомогою тренажерів уже змогли оцінити учні та пересічні жителі Голованівська, Побузького, Перегонівки, Межирічки та Молдовки, а відтепер-і Грузького.