Відкриття спортивного майданчика у селі Молдовка

Відкриття спортивного майданика у с. Молдовка

18 червня 2013 року голова районної ради Олексій Чушкін та Голованівської районної державної адміністрації Олександр Яровий  відкрили черговий новий сучасний спортивний майданчик в селі Молдовка біля загальноосвітньої школи.

Вітаючи усіх присутніх із своєрідним святом у селі, Олексій Іванович  висловив сподівання, що така турбота про здоров’я і фізичний розвиток підростаючого покоління обов’язково дасть позитивний результат у недалекому майбутньому. А на тренажерах, які встановлені у Молдовці, можуть займатись фізичною підготовкою не лише діти, а й дорослі члени громади.

Сільський голова Молдовки Галина Белінська подякувала усім членам громади, депутатському корпусу села, очільникам району за допомогу і сприяння у придбанні та спорудженні спортмайданчика