Відзначення Дня партизанської слави у Голованівському районі

Відлзначення Дня партизанської слави у Голованівському районі

Напередодні  Дня партизанської слави, яке в Україні  відзначається 22 вересня, 21 вересня o 09.00 на центральній площі селища Голованівськ проведено урочистий мітинг, участь у якому взяли представники районної ради та райдержадміністрації, ветерани Великої Вітчизняної війни, голова районної організації ветеранів України,  представники трудових колективів підприємств, установ та  організацій,  громадських організацій та політичних партій району,  учнівська молодь.

О. Леонов  виступив перед присутніми   та урочисто оголосив про старт велопробігу,  присвяченого  Дню партизанської слави за маршрутом: смт Голованівськ - с.Красногірка (музей підпільної молодіжної організації  «Спартак») за участю 25 учнів НВК «Голованівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка –гімназія» ,  голови районної організації ветеранів України О.Леонова, членів ветеранської організації.

Покладено квіти, вінки до Обеліска Слави, пам’ятника учасникам підпільної комсомольської – молодіжної організації «Спартак», до пам’ятних знаків та пам’ятних місць селища Голованівськ.

Продовжено  заходи вшануванням пам’яті колишнього командира партизанського загону «Південний» І.Лісняка.  біля меморіальної дошки, яку встановлено на його честь (на будівлі Держлісгоспу). Делегацією, яку очолила  заступник  голови  районної державної адміністрації   Н. Кирилюк, покладено квіти та вшановано пам’ять про героя хвилиною мовчання. Прямуючи до с.Красногірка – берегині пам’яті про партизанів-підпільників нашого краю, ветерани зупинилися біля околиці лісу, де знаходиться пам’ятний знак на місці страчення членів підпільної  комсомольської організації «Спартак». Також, поклали квіти та вшанували пам’ять  про подвиг героїв-підпільників хвилиною мовчання.

Біля Красногірського музею підпільної молодіжної організації «Спартак» гостей зустріли організатори свята, ветерани села Красногірка, учні, педагогічний колектив загальноосвітньої школи та жителі села.  З Днем Партизанської Слави привітали гостей та жителів села сільський голова С.Мамонтов, голова районної ради  організації ветеранів України І.Леонов, голова первинної ветеранської організації с.Красногірка О.Безверхній. Перед присутніми зі словами привітання та вшанування загиблих у  війні виступили заступник  голови районної державної адміністрації  Н.Кирилюк,   заступник    голови районної  ради В.Козак, які вручили голові Красногірської первинної  ветеранської організації О. Безверхньому  перехідний вимпел, приурочений 25-ій річниці з дня створення організації ветеранів України.

Також, виступив, ділячись  своїми спогадами ветеран – партизан підпільної  комсомольської організації «Спартак» В.Тиховський. До могили героїв-підпільників ветеранами та кращими учнями школи покладено квіти.
По завершенню урочистостей  для ветеранів Великої Вітчизняної війни та всіх бажаючих проведено святковий концерт та  екскурсію по експозиціях музею «Спартак».

По закінченню заходів для ветеранів організовано святковий обід.