Відвідування дошкільних навчальних закладів селища

29 грудня 2011року голова районної ради Олексій Чушкін та начальник відділу освіти районної державної адміністрації Михайло Коломійчук  відвідали дошкільні дитячі заклади селища Голованівськ: дошкільний – навчальний заклад «Малятко»  №3, дошкільний навчальний заклад «Пролісок» №4 та дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» №2.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Олексія Чушкіна , як депутата районної ради від Голованівського виборчого округу  № 1 є підтримка дошкільних дитячих закладів та їх колективів. Олексій Іванович надав спонсорську допомогу закладам, подякував працівникам за невтомну, благородну працю   та привітав з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажав міцного здоров’я, успіхів та щастя в особистого житті.

Принагідно Олексій Іванович  ознайомився з умовами в яких перебувають вихованці дошкільних навчальних закладів та переконався – в закладах створено  справжні дитячі оазиси, в яких так затишно і тепло дітям.