Відзнаено кращих працівників освітянської галузі

03 жовтня 2014року в залі засідань районної ради проходили урочистості  з нагоди Дня працівників освіти.

Педагогів району з професійним святом  привітав голова районної ради Олексій Чушкін висловивши  слова вдячності за їхню самовіддану працю.

З нагоди професійного свята кращі працівники галузі отримали  нагороди. Загалом відзнаки отримали 35 працівників. Крім районних нагород,  урядову нагороду  - грамоту  Міністерства освіти і науки України отримав Лісовенко Костянтин Олексійович - директор Побузького центру дитячої та юнацької творчості. Почесну грамоту департамента освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації отримала Стах Людмила Миколаївна - учитель англійської мови НВК "Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка - гімназія". Дипломом Департамента освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації нагороджено колектив Побузького центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району та Безносюк Ольга Володимирівна - завідувач бібліотеки НВК "Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка - гімназія".

Вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості подарували присутнім художні номери.