Відбулась чергова сесія районної ради

05 липня 2019 року голова районної ради Богдан Кучмій відкрив пленарне засідання ХХХ сесії.

Депутати затвердили порядок денний до якого увійшло 21 питання та приступили до їх розгляду.

Першочергово  були заслухані звіти керівників управлінь райдержадміністрації щодо стану виконання районних програм – оздоровлення та відпочинку дітей; соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО; розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти.

Головний лікар КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Фоменко прозвітувала  про роботу підприємства за 2018 рік.

Далі депутати прийняли рішення щодо призначення директорів закладів дошкільної освіти  Голованівської районної ради  - Гирбу Валентину Василівну ДЗ «Малятко»,  Дудник Олену Семенівну ДЗ «Орлятко».

Рішенням сесії надано дозвіл центру первинної медико-санітарної допомоги і Голованівському ліцею   на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району, а  центральній районній лікарні -  на списання основних засобів.

Депутати затвердили фінансовий план  медичного закладу «Голованівська ЦРЛ» на 2019 рік. Головний лікар установи Валентина Піддубна представила раді  організаційну структуру та штатну чисельність  лікарні. Депутатом районної ради О. Чушкіним  було внесено пропозицію  щодо доповнення штатного розпису посадою  «головна медична сестра». За результатами голосування ні рішення ні пропозиція не були підтримані.

Суперечливим стало і питання щодо затвердження плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги населенню, яке передбачало оптимізацію структури підрозділів  комунального некомерційного підпримства. Під час розгляду даного питання свої думки та пропозиції висловлювали депутати О.Чушкін,  Н. Чушкіна, Г.Комашко, сільські голови В.Козак, Т.Афонова.  За результатами голосування рішення підтримало 16 депутатів з 18 необхідних для позитивного рішення.

В ході пленарного засідання  прийнято рішення по земельним питанням, а  саме  затверджено технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Люшнюватської сільської ради та погоджено проект землеустрою щодо встановлення меж с. Журавлинка та с Цвіткове на території Журавлинської сільської ради.

Ухвалено зміни до районного бюджету та внесено  зміни до ряду районних  програм.