тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулась позачергова XXXVIII сесія Голованівської районної ради

18 вересня 2020 року в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання позачергової  XXXVIII сесії, участь в якому взяли 24 депутата районної ради. До порядку денного пленарного засідання було включено 14 питань.

Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік та прийняли рішення щодо списання дебіторської заборгованості по АК АПБ «Україна» в сумі 40626,00 грн.

Начальник відділу інфраструктури, енергетики, захисту довкілля, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Белінська О.О. прозвітувала про стан готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.

Були внесені зміни до фінансових планів Комунальних некомерційних підприємств: «Голованівська центральна районна лікарня» і «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та надано дозвіл КНП «Голованівська ЦРЛ» на списання основних засобів, які належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Голованівського району.

Рішенням сесії депутати призначили директором КУ «Голованівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Голованівської районної ради Кіровоградської області Мирошниченко Олену Віталіївну.

Також  депутати внесли зміни до ряду програм та затвердили проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Ясне на території Грузької сільської ради Голованівського району Кіровоградської області.