тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулась VІ сесія Голованівської районної ради

22 грудня 2021 року голова районної ради Руслан Цобенко  відкрив   VІ пленарне засідання Голованівської районної ради.

Перед початком засідання головуючий зробив кілька заяв та  повідомлень.

Зокрема, з нагоди професійного свята Дня місцевого самоврядування були вручені обласні відзнаки  - Грамотою Кіровоградської обласної ради нагороджено Картель Броніславу Вікторівну, депутата Голованівської районної ради; Подяку обласної ради оголошено Грабовій Надії Віталіївні, заступнику голови районної ради.

Далі голова районної ради поінформував  про подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які необхідно заповнити на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Р. Цобенко  ознайомив депутатський корпус  з відповіддю Міністерства Фінансів України на звернення депутатів районної ради щодо повноважень та фінансових ресурсів органів місцевого  самоврядування субрегіонального рівня, прийнятого на минулій сесії.

Після закінчення виступів і пропозицій щодо внесення питань до  порядку денного, депутати перейшли до їх розгляду.

Районна рада ухвалила звіт про виконання районного бюджету Голованівського району за січень-вересень 2021 року, внесла зміни до районного бюджету, затвердила  прогнозні показники бюджету на 2022-2024 роки та прийняла районний бюджет Голованівського району на 2022 рік.

Слід відмітити, що дохідна частина загального фонду районного бюджету на 2022 рік (без врахування міжбюджетних трансфертів) сформована в загальній сумі 20,0 тис. грн. за рахунок надходжень плати за надання адміністративних послуг.

Очікується субвенція з державного бюджету на забезпечення окремих видатків районної ради в обсязі 1297,9 тис. грн.

В структурі загального фінансового ресурсу районного бюджету 561,3 тис. грн. складають інші субвенції з територіальних громад на утримання Об’єднаного  Трудового архіву (Голованівська с/р- 313,8 тис.грн., Перегонівська с/р – 87,7 тис.грн., Побузька с/р -159,8 тис.грн.).

Видатки загального фонду районного бюджету на 2022 рік складають 1879,2 тис. грн.

Видатки районного бюджету на 2022 рік  передбачені лише по головному розпоряднику коштів – районній раді.  На утримання апарату заплановано  1317,9 тис. грн.

Рішенням сесії внесено зміни до районних програм:  запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру і  діяльності та утримання Об’єднаного Трудового архіву селищних, сільських рад. Також, затверджено програму по трудовому архіву на 2022 рік.

Депутати заслухали та затвердили План роботи Голованівської районної ради на 2022 рік.

Потім  депутати заслухали голову геральдичної комісії Ольгу Бабій, яка проінформувала про роботу комісії. Рішенням сесії оголошено конкурс з визначення офіційної символіки Голованівського району та визначено ряд необхідних заходів щодо його проведення.

Останнім питанням порядку денного,  був розгляд депутатського запита  депутата районної ради Сергія Давидяка щодо безоплатної передачі легкового автомобіля   з балансу Голованівської районної ради  на баланс Перегонівської селищної ради.

Сергій Давидяк повідомив, що до нього, як голови фракції, звернувся Перегонівський сільський голова  щодо потреби в  транспортному засобі для використання територіальним центром Перегонівської сільської ради як соціального таксі, а саме, перевезення хворих до обласного центру на сеанси гемодіалізу.

Голова районної ради відмітив: «з моменту ліквідації районних рад ми не допустили   жодного прецеденту  передачі комунального майна громади іншій громаді. Тож необхідно дотримуватися послідовності наших дій».

В обговоренні даного питання прийняли участь депутати Т. Романюк, В. Плахотнюк.

Депутати районної ради не підтримали депутатський запит.

Голова районної ради привітав депутатський корпус з новорічними та різдвяними святами і закрив пленарне засідання.