Відбулась ХХ сесія Голованівської районної ради

6 квітня 2018року в залі засідань районної ради, за участю 25 депутатів, відбулась чергова ХХ сесія VІІ скликання.

Перед початком роботи пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять Ткачука Аркадія Івановича,  голови районної ради ІV та V скликань, який  помер 17 лютого 2018року.

Потім, голова районної ради Богдан Кучмій зачитав відповідь, яка надійшла з Міністерства аграрної політики та продовольства України на депутатське звернення до Кабінету Міністрів України, прийняте на ХІХ сесії районної ради  щодо залишення підприємств лісової галузі у державній власності та не допущення їх приватизації і передачі у концесію.

Далі, депутати затвердили порядок денний з 18 питань.

Першим питанням депутати заслухали звіт голови районної ради Богдана Кучмія (текст звіту розміщено на веб сайті Голованівської районної ради у рубриці «Важливо»).  Так у звіті відображено ключові моменти діяльності голови ради у 2017році -   роль прийнятих рішень в житті району, управління комунальним майном, участь у обласних та районних заходах, службові відрядження тощо.

Наступною з трибуни звітувала начальник управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури, промисловості та надання адміністративних послуг райдержадміністрації Ірина Артвіх  про виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень.

До головних питань пленарного засідання, відноситься створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Установа утворюється  з метою забезпечення права дітей  з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Рішенням сесії затверджено Статут установи,  Порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора  та  Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців установи, визначено граничну чисельність та структуру.

Рішенням сесії депутати надали дозвіл центральній районній лікарні на придбання житла – квартири. Це вже друге службове житло придбане у спільну власність територіальних громад сіл та селищ району за кошти районного бюджету  яке буде надаватися для проживання молодим лікарям, які працюють в КУ «Голованівська центральна районна лікарня».

Депутати погодили кандидатуру Позивая Ігоря Володимировича на посаду директора Побузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який пройшов конкурсний відбір. З жовтня 2017року  Позивай І.В. виконував обов’язки директора даного закладу.

Також, рішенням сесії внесено зміни до  районного бюджету на 2018рік, деяких районних програм  та затверджено технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, Голованівській загальноосвітній школі надано дозвіл на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.