Відбулась ХХVІІ сесія Голованівської районної ради

22 лютого 2019 року  в залі засідань районної ради відбулась чергове ХХVІІ пленарне засідання Голованівської районної ради.

Перед початком роботи  засідання голова районної ради Богдан Кучмій надав слово   головному лікарю центральної районної лікарні Валентині Піддубній, яка проінформувала  присутніх , що в результаті неякісного капітального ремонту покрівлі лікарні проведеного в 2012 році,  по всій поверхні приміщенні будівлі на площі 2 200 квадратних метрів, відбувається протікання, що в свою чергу руйнує  перекриття і  внутрішні стіни та псує всі ремонтні роботи, які були виконані протягом  2017 - 2018 років.

За наслідком даної інформації було підтримано пропозицію щодо необхідності визначення вартості робіт по заміні покрівлі та розгляду питання про виділення додаткового фінансування на ремонтні роботи на черговій сесії районної ради.

Депутати затвердили порядок денний  з 12 питань та перейшли до  їх розгляду.  Спочатку було заслухано звіти керівників управлінь та відділів райдержадміністрації  – про виконання районного бюджету за 2018 рік, програми соціального і економічного розвитку району ,  про результати проведення моніторингу виконання стратегії соціального і економічного розвитку, про виконання фінансового плану районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Далі, депутати ухвалили ряд рішень щодо внесення змін до деяких районних програм, а також внесли зміни до районного бюджету,  збільшивши видатки у сумі 1836263 грн.   за рахунок  дотацій та субвенцій  з сільських та Голованівського селищного бюджету в сумі 1476537 грн., з яких 1млн.грн на будівництво дитячого садка в смт Голованівськ, 50.0тис. грн. на закупівлю предметів та обслуговування районної лікарні, 396.5тис.грн на утримання центру первинної медико-санітарної допомоги,  та субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в  сумі 223500 грн. на забезпечення україномовними дидактичними матеріалами   закладів освіти району.