Відбулось чергове засідання ХІV сесії Голованівської районної ради

7 квітня 2017року відбулось пленарне засідання ХІV  Голованівської районної ради VІІ скликання за участю 26 депутатів.

Головними питаннями  засідання  стали звіти  про виконання за 2016рік -  програми соціального і економічного розвитку  району  та  районного бюджету, а  також внесення змін до районного бюджету на 2017рік.

За інформацією начальника фінансового управління райдержадміністрації Василя  Дударя «пропонується збільшити видатки районного бюджету  на суму 9667,041тис. грн.,   за рахунок   залучення вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету у сумі 9,1млн.грн., що склався станом на 1 січня 2017 року, дотацій та субвенцій з сільських, селищних бюджетів  у сумі 448,9тис. грн., та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у сумі 64.4 тис. грн.

Кошти направляються на: освіту - 2.1млн.грн.,  медицину -  2, 7 млн. грн., установи культури – 57,0 тис. грн, управління праці – 50.0тис.грн, районну раду – 20,0 тис. грн., адміністративні  послуги -  6,1тис. грн.».

З поміж інших питань порядку денного, депутати  підтримали внесення змін до структури Голованівського освітнього округу,  які передбачають приєднання Крутеньківського та Лебединського дошкільних навчальних закладів до відповідних загальноосвітніх шкіл, до програм -  культурно-мистецького розвитку, соціального захисту малозабезпечених верств населення, запобігання та реагування на надзвичайні ситуації.

Також, ухвалені рішення щодо  надання дозволу на передачу комунального майна в оренду  та  на списання майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

Не підтримано депутатами ряд звернень, серед яких звернення ініційоване  депутатською фракцією політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» до Президента України, голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України  щодо визначення тимчасової окупації території України Російською Федерацією та звернення від депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина»  щодо скасування рішення НКРЕКП з встановлення щомісячної абонплати за підключення до системи газопостачання». За  звернення проголосували  11  та 12 депутатів відповідно.