тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулось І пленарне засідання Голованівської районної ради VІІІ скликання на якому обрано голову Голованівської районної ради

02 грудня 2020 року відбулось перше засідання І сесії Голованівської районної ради VІІІ скликання, участь у якому взяли всі 38 новообраних  депутатів районної ради, голова Голованівської районної ради VІІ Богдан Кучмій, голова Голованівської районної державної адміністрації Олег Голімбієвський.

Голова районної територіальної виборчої комісії Тетяна Поліщук проінформувала присутніх про підсумки виборів депутатів  районної ради і  оголосила  списки депутатів Голованівської районної ради VІІІ скликання  зареєстрованих на підставі рішення районної територіальної виборчої комісії № 61 від 26 листопада 2020 року.

Так, серед 38 депутатів районної ради –

за статтю жінок — 17; чоловіків — 21;

за віком: до 35 років — 3; від 35 до 60 — 29; після 60  - 6; найстаршому депутату — 71 рік, наймолодшому — 29 років;

за освітою:  вищу освіту мають 33 особи, професійно-технічну — 4, середню — 1;

за соціальним статусом: керівники підприємств, установ, організацій - 30; пенсіонери — 3; тимчасово непрацюючі — 5;

за місцем проживання: м. Кропивницький — 1,  м. Гайворон — 8,                  м. Благовіщенськ -     2 , смт Голованівськ  -   9  , смт Вільшанка -   3  ,  12   -  в населених пунктах Голованівського району.

Продовжуючи роботу пленарного засідання, голова районної територіальної виборчої комісії Т. Поліщук ознайомила новобраних депутатів  з видами та способами голосування згідно Регламенту Голованівської районної ради VІІ скликання.

Депутати затвердили порядок денний та перейшли розгляду питань.

Першим рішенням депутати затвердили тимчасову президію до якої увійшли представники 5 політичних партій представлених в районній раді.

Далі, у ході пленарного засідання, під  головуванням Тамари Романюк, депутати прийняли ряд рішень – про звіт підготовчої депутатської групи; про обрання лічильної комісії;  про звернення голови районної державної адміністрації щодо взаємодії органів державної влади з представницькими органами місцевого самоврядування; про регламент І сесії районної ради.

Ключовим питанням першої сесії було обрання голови районної ради. Новообраний депутатський корпус підтримав  представника партії «Слуга народу»  Руслана Цобенка, за якого шляхом таємного голосування свій голос віддали 25 районних обранців. За його опонента – представника ВО «Батьківщина» Сергія Давидяка проголосувало 13 депутатів.

Під час пленарного засідання новообраний голова районної ради Руслан Цобенко склав Присягу посадової особи місцевого самоврядування.

Руслан Олександрович Цобенко  народився 27 жовтня 1979 року в м. Одеса.

В 2002 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка  за спеціальністю «Правознавство». В 2011 році – Національний університет «Одеська юридична академія» де здобув кваліфікацію магістра права.

Від 2012-го по 2013-ий працював суддею в Господарському суді Кіровоградської області.

З 2013 по 2020 рр. обіймав посаду генерального директора ТОВ АПК «Розкішна» смт Голованівськ. Одружений, виховує двох дітей.

Голова Голованівської районної ради Руслан Цобенко подякував депутатам за довіру і підтримку. Для проходження спеціальної перевірки голова районної ради  оголосив перерву  в роботі І сесії VІІІ скликання.

Про дату і час  другого пленарного засідання І сесії  буде повідомлено.