тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулось позачергове ХХХІV пленарне засідання Голованівської районної ради

07 лютого 2020 року  під головуванням голови районної ради Богдана Кучмія відбулось позачергове пленарне засідання ХХХІV сесії Голованівської районної ради. Участь у засіданні взяли  20 районних обранців.

На розгляд  сесії було винесено 12 питань,  серед яких, першочергово погоджено субвенцію з районного бюджету на співфінансування інвестиційних проектів  - будівництво дошкільного навчального закладу на 120 місць по вулиці Пушкіна в смт Голованівськ у сумі 2528812 грн.; реконструкцію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в смт Побузькому по вулиці Шкільна, 8 у сумі 1346303 грн.

Друге, не менш важливе питання, що винесено на розгляд пленарного засідання і ініційоване головою районної ради   - звернення депутатів Голованівської районної ради до Міністерства розвитку громад та територій України, народного депутата України Ю.Кузбита, комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Кіровоградської обласної державної адміністрації щодо формування адміністративно-територіальних одиниць субрегіонального рівня на заході Кіровоградщини.

У тексті звернення депутати районної ради висловили  позицію щодо розташування адміністративного центру у смт Голованівськ та мають сподівання, що  наведені аргументи у зверненні будуть сприйняті та враховані при прийняті фундаментального рішення при формуванні нового адміністративного територіального устрою України.

Далі, депутати заслухали звіти щодо  виконання за 2019 рік:  районних програм соціально-економічного розвитку   та соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО;  стратегії соціального і економічного розвитку;  Фінансового плану КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Рішенням сесії продовжено термін перебування на посаді завідувача Об’єднаного Трудового архіву селищних, сільських рад Голованівського району Ярової О.Б. Затверджено проект землеустрою щодо встановлення меж смт Голованівськ на території Голованівської селищної ради.

Також депутати підтримали нову програму  «Розвитку та фінансової підтримки КНП «Голованівська центральна районна лікарня. З 1 квітня цього року всі заклади охорони здоров’я переходять з моделі утримання за рахунок субвенції з державного бюджету до моделі фінансування, коли гроші йдуть за пацієнтом. Голованівська районна лікарня готується до роботи в нових умовах, щоб увесь пакет безоплатних послуг, які держава гарантує пацієнту, могли отримати і мешканці Голованівщини. Дана програма  надасть змогу  медичному закладу  безперебійно функціонувати надалі.