Відбулось засідання Медичної ради

06 лютого 2019 року в залі засідань районної ради відбулось засідання Медичної ради. Участь у заході взяли   голова районної ради Богдан Кучмій,  голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський , лікарі та середній медичний персонал  медичних закладів району.

Мета засідання - підбиття підсумків роботи районної лікарні  та центру первинної медико – санітарної допомоги за 2018 рік та окреслення завдань  на 2019 рік.

Заслухано звіти  керівників  закладів  - Валентину Піддубну та  Марину Фоменко,  районних лікарів  - акушер-гінеколога  Ольгу Мельник,  педіатра Миколу Ясінського,  терапевта Ігоря Поліщука.

Підводячи підсумки  Медичної ради голова районної державної адміністрації Олег Голімбієвський окреслив стратегію розвитку медицини в районі в розрізі госпітального округу та нового адміністративно-територіального устрою.

Звертаючись до учасників засідання,  голова районної ради   Богдан Кучмій розповів про нестабільне становище центру первинної допомоги,  яке виникло  внаслідок недостатнього рівня заключення декларацій з населенням та  створило значний дефіцит у бюджеті центру.

Богдани Борисович  закликав здійснити ряд заходів покликаних стабілізувати фінансовий стан ЦМСД, а саме активізувати роботу по заключенню декларацій та провести широку інформаційну кампанію і встановити залежність оплати праці  лікарів від кількості укладених з ними декларацій.