Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та боротьби з корупцією

13 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та боротьби з корупцією.

Депутати заслухали інформацію представника Новоукраїнської місцевої прокуратури щодо стану реалізації повноважень Голованівським відділом Новоукраїнської місцевої прокуратури за І півріччя 2018 року.

Так, упродовж 6 місяців 2018 року процесуальними прокурорами Голованівського відділу Новоукраїнської місцевої прокуратури спрямовано до суду 77 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях, підтримано державне обвинувачення у 52 кримінальних провадженнях, за результатами розгляду яких судами ухвалено законні, правосудні рішення. В порядку нагляду за досудовим розслідування у кримінальних провадженнях процесуальними прокурорами скасовано 12 незаконних постанов слідчих про закриття кримінальних проваджень та надано 57 письмових вказівок з метою активізації досудового розслідування.

Депутати рекомендували сесії районної ради виключити з порядку денного питання «Про внесення змін до списку присяжних Голованівського району».

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада