тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулось засідання VІІІ сесії Голованівської районної ради

24 червня 2022 року заступник голови районної ради Надія Грабова відкрила засідання VІІІ сесії Голованівської районної ради VІІІ скликання.

Перед початком роботи пленарного засідання депутати вшанували пам’ять хвилиною мовчання загиблих воїнів, які з початку воєнної агресії російської федерації на території України поклали своє життя за незалежність та територіальну цілісність країни, нашу свободу та спокій. Серед загиблих, 35 воїнів Голованівського району.

Далі, Надія Грабова зачитала заяву голови депутатської фракції політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Тамари Романюк про припинення діяльності даної депутатської фракції в Голованівській районній раді у зв’язку з саморозпуском .

Депутати затвердили прядок денний та приступили до розгляду питань. Так, рішенням сесії прийнято Звернення щодо засудження збройної агресії російської федерації проти України та підтримку суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості України.

Затверджено звіт про виконання районного бюджету Голованівського району за 2021 рік за доходами в сумі 1728051,89 грн. (по загальному фонду – 1613834,65 грн., по спеціальному фонду – 114217,24 грн.); за видатками в сумі 10276120,27 грн. (по загальному фонду – 10261409,47 грн., по спеціальному фонду – 14710,80 грн.).

Внесено зміни до регламенту Голованівської районної ради, який доповнено розділом «Особливості організації та ведення дистанційних засідань районної ради». Погоджено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Груьке Голованівської селищної ради площею 599.4403га.

Рішенням сесії внесено ряд змін до рішення Новоархангельської районної ради про затвердження списку присяжних Новоархангельського районного суду, а саме увільнено Тамілу Будник, Ярослава Козаченка, Світлану Ягольніцьку.

Останнім питанням порядку денного, депутати погодили надання у тимчасове користування, на період воєнного стану, Голованівському районному відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області рухоме майно спільної власності територіальних громад сіл та селищ Голованівського району, яке перебуває у власності Голованівської районної ради – легковий автомобіль марки SUZUKI.

Надія Грабова закрила засідання VІІІ сесії Голованівської районної ради VІІІ скликання.