тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору  на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства

17 червня 2020 року відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської районної ради. Члени комісії опрацювали заяви та додані документи, які були подані двома претендентами на посаду директора КНП «Голованівська ЦРЛ» - Ольгою Бугаєнко і Валентиною Сачук та допустили їх до участі у конкурсі.

23 червня 2020 року відбудеться наступне, третє, засідання конкурсної комісії, на якому буде заслухано конкурсні пропозиції, проведено співбесіди з учасниками конкурсу та визначено переможця конкурсу.