тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства

21 серпня 2020 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голованівської районної ради.

В ході засідання члени комісії ознайомилися з вимогами щодо проведення конкурсу, встановили вимоги до претендентів, вимоги до конкурсних пропозицій, встановили строки прийняття документів, строки проведення конкурсу та затвердили текст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Голованівський ЦПМСД», який буде оприлюднено на веб-сайті районної ради 21 серпня 2020 року.