Відбулося засідання бюджетної комісії

28 вересня 2016 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку. Головував на засіданні Руслан Цобенко.

Учасники засідання детально обговорили питання порядку денного чергової сесії, а саме:

-         «Про внесення змін до рішення районної ради від 25 грудня 2015 року № 32 «Про районний бюджет на 2016 рік»;

-         Про програму розвитку та функціонування Центру обслуговування платників податків в Голованівській ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області на 2016рік;

-         Про програму реформування системи надання адміністративних послуг та впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг в Голованівському районі на 2016-2018роки;

-         Про внесення змін та доповнень до програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2016рік;

-         Про внесення змін до статутів закладів культури спільної власності територіальних громад сіл та селищ району.

Депутати погодили внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, до програми соціального і економічного розвитку Голованівського району на 2016 рік та статутів закладів культури спільної власності територіальних громад сіл та селищ району та рекомендували сесії районної ради затвердити програму реформування системи надання адміністративних послуг та впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг в Голованівському районі на 2016-2018 роки.

Питання «Про програму розвитку та функціонування Центру обслуговування платників податів в Голованівській ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області на 2016 рік» члени комісії рекомендували виключити з порядку денного.