тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку

29 квітня 2021 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, управління комунальною власністю та соціально-економічного розвитку.

Депутати розглянули питання про припинення Місцевої пожежної охорони смт. Новоархангельськ шляхом ліквідації та рекомендували сесії районної ради внести зміни до проекту рішення в частині передачі майна даної установи.

Члени комісії заслухали ряд звітів:

- про виконання районної програми «Про створення соціально-економічних умов для реалізації діяльності Об’єднаного Трудового архіву селищних, сільських рад Голованівського району на 2020 рік»;

- про виконання фінансового плану КНП «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2020 рік.

- про виконання бюджету Голованівського району за І квартал 2021 року.

Комісія погодила проекти рішення щодо  внесення змін до районного бюджету Голованівського району на 2021 рік та затвердження комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Голвоанівського району на 2021-2025 роки.