Відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних питань

30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних питань.

По питанню «Про внесення змін до районної цільової програми «Дитяче харчування» на 2016-2020 роки» проінформував начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації С.Туз. У зв’язку із внесенням змін до законодавчих актів України програма «Дитяче харчування на 2016-2020 роки» приведена у відповідність до чинного законодавства та викладена в новій редакції.

Заслухавши інформацію по питанням «Про внесення змін до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020 роки» та «Про затвердження районної програми «Турбота» на 2018-2020 роки» члени комісії рекомендували об’єднати дані програми.