Відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого 2018року на центральній площі смт.Голованівська був проведений урочистий мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-річниці виведення військ з Афганістану, участь у яких взяли представники районної та селищної влади, ветерани афганської війни, учасники бойових дій на території інших держав, антитерористичної операції, громадськість краю.

Присутні вшанували наших загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання, схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. Це - Алексюк Олександр, Алтишев Ігор, Цимбал Віктор, Коваленко Василь, Настенко Василь, Чамлай Микола, Драндауш.

Мітинг завершився покладанням квітів до Пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та Меморіального комплексу загиблим учасникам антитерористичної операції. До процесії долучилися  учні  Голованівської загальноосвітньої школи, молодь з  професійно-технічного училища , представники  громадських організацій,установ та організацій селища.

Панахида за загиблими воїнами-інтернаціоналістами відбулась у храмі Святого Апостола і Євангеліста Іоанна Богослова.