У Голованівську відзначили кращих працівників медичної галузі

16 червня 2017року в районному будинку культури голова районної ради Богдан Кучмій разом з заступником голови районної державної адміністрації Ольгою Бугаєнко  вітали  лікарів та медичних працівників району  з професійним святом. Кращих працівників галузі відзначено нагородами.

У своєму вітальному слові, Богдан Кучмій висловив слова вдячності медичним працівникам за благородну, нелегку щоденну працю та побажав, щоб  люди, які  рятують життя інших людей  ніколи не пошкодували про те що обрали цю професію.

Звертаючись до медичних працівників, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Бугаєнко зазначила, що влада району робить все для того, щоб медична галузь в районі  розвивалась та була одна з найкращих в області.

«Так, в 2016році за підсумками соціально-економічного розвитку району серед районів області Голованівський район зайняв ІІ рейтингове місце та отримав додатково 2,4млн. грн. на розвиток території. Ці  кошти  повністю були спрямовані на медичну галузь.  Проведено  капітальний ремонт інфекційного відділення (внутрішні роботи), в повному обсязі замінено обладнання в фізіотерапевтичному кабінеті, придбано  - сучасний УЗД апарат, стоматологічну установку, реанімаційний кардіомонітор, електрокардіограф.  У 2017році планується здійснити  – капітальний ремонт операційної та поліклінічного відділення на суму 1,5млн.грн., капітальний ремонт приймального  відділення на суму1.3млн.грн., наразі здійснюється демонтаж будівлі рентгенологічного відділення на місці якого планується облаштувати зону відпочинку. Також, розроблено проект районної програми по забезпеченню житлом медичних працівників, на яку планується виділити 700тис. грн.» - повідомила  Ольга Петрівна.

Доречно нагадати,  що медичну допомогу населенню району надають  такі медичні заклади:  КУ «Голованівська центральна районна лікарня». Побузька філія Голованівської ЦРЛ, КЗ «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги, в складі якого функціонують Троянська сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Клинівська. Молдовська, Перегонівська сільські лікарські амбулаторії та 30 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів – в яких працюють 62 лікарів та 180 середніх медичних працівників. Кількість лікарських ліжок по району становить 130.