Виконання програми соціально-економічного розвитку району в галузі "культура" у 2013 році та пріоритетні напрямки на 2014рік обговорювали на засіданні Ради

Засідання Ради

7 лютого 2014року  в залі засідань районної ради проходило розширене засідання Ради відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації, на якому обговорювали виконання програми соціально-економічного розвитку району в галузі «культура» за 2013рік,  пріоритетні напрямки роботи на 2014рік, фінансування  галузі, роботу бібліотек, будинків культури та інше.

Участь у роботі засідання взяв голова районної ради Олексій Чушкін, заступник голови райдержадміністрації Наталія Кирилюк.

У своєму виступі, Олексій Іванович відзначив важливу роль закладів культури   у повсякденному житті мешканців району і висловив сподівання, що наша культурна спадщина з роками лише примножуватиметься.