Привітання з професійним святом

Вітання з професійним святом

28 жовтня 2011року заступник голови районної ради В. Козак та головний спеціаліст відділу фінансової, бюджетно-податкової політики та розвитку підприємництва управління економіки районної державної адміністрації Г. Данилюк привітали  працівників Голованівського райавтодору з професійним святом – Дня автомобіліста і дорожника та вручили Почесну Грамоту Голованівської районної ради Бугаєнко Геннадію Степановичу – машиністу оператора АБЗ в філії «Голованівський райавтодор» дочірнього підприємства «Кіровоградський облавтодор». Побажали успіхів у роботі та всіляких гараздів родинам та в особистому житті.