Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Робоча поїздка голови обласної державної адміністрації Андрія Ніколаєнка до Голованівського району

Робоча поїздка голови обласної державної адміністрації А. Ніколаенка  до Голованівського району

4 липня 2013року в Голованівському районі з робочим візитом перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко.

Робоча поїздка розпочалася у селі Молдовка, де щойно завершено ремонт приміщення, куди вселилася сільська лікарська амбулаторія. Після урочистої частини перерізання символічної стрічки, губернатор разом з головою РДА О.Яровим, головою райради О.Чушкіним та помічником народного депутата України В.Грушевського Т.Романюком оглянули робочі кабінети медичного персоналу закладу, його оснащення, поцікавились якістю виконаного ремонту.

Звертаючись до жителів Молдовки, Андрій Іванович наголосив, що виконуючи соціальні ініціативи Президента України, влада постійно турбується про здоров’я людей. Прикладом цьому є чудове приміщення, в якому надаватимуться усі необхідні медичні послуги не лише мешканцям цього села, а й ще чотирьох навколишніх сіл.

Знає очільник області й про проблеми з автобусним сполученням, які молдовчани неодноразово порушували перед владою різних рівнів. Тому в нього в цей день була ще одна приємна місія - вручення ключів від автобуса , який тепер курсуватиме маршрутом «Голованівськ-Люшнювате» і забезпечить вимоги найвибагливіших пасажирів навколишніх сіл.

А. Ніколаєнко поспілкувався  з простими людьми, які не лише говорили про проблеми села, а й щиро дякували за турботу та увагу.

Помічник народного депутата В.Грушевського передав щойно відремонтованій сільській лікарській амбулаторії пеленального столика з побажаннями, щоб громада села постійно поповнювалась новонародженими жителями.

Далі маршрут голови ОДА проліг до села Роздол, де на виконання однієї з соціальних ініціатив Президента держави «Діти - майбутнє України» споруджено ігровий дитячий майданчик.

«Довгими промовами затримувати маленьких громадян не будемо», - розпочав свій виступ губернатор, «бо вони вже хочуть випробувати усе оце обладнання. Скажу, що Голованівщина, мабуть єдиний район в Україні, де у кожному селі встановлено ігровий майданчик. Сьогодні ми у Роздолі відкриваємо - двадцять шостий! 24 сільські ради, а майданчиків - 26. Це говорить про велику турботу влади про підростаюче покоління».

Разом з дітворою очільники області і району перерізали символічну стрічку і оглянули ігровий майданчик. Хлопчиків і дівчаток села у цей день чекав ще приємний подарунок і від народного депутата України Віталія Грушевського - різноманітні іграшки, а фонд «Відродження покоління», заснований ним, пригощав дітвору морозивом.

У той час, коли діти ласували та гралися, дорослі мали змогу поспілкуватися з головою ОДА А.Ніколаєнком у невимушеній атмосфері на різні життєві теми і подякувати йому за візит і увагу.

Чудовий спортивний майданчик отримали жителі Межирічки у рамках виконання соціальних ініціатив Президента. На встановлених тренажерах можуть займатися не лише діти, а й усе доросле населення. Андрій Іванович поцікавився тут не тільки ремонтом і ходом підготовки школи до нового навчального року, а й встановленням внутрішніх туалетів та пелетних котлів, які забезпечать шкільний заклад теплом в зимовий період. Особисто від губернатора школа отримала у подарунок книги, а від народного депутата В.Грушевського - набір м’ячів.

 

Левова частка робочого візиту припала на Голованівськ. Інспектував очільник  області ремонтні роботи у хірургічному відділенні центральної районної лікарні, спілкувався з ветеранами Великої Вітчизняної війни у палаті ветеранів, цікавився роботою пологового та дитячого відділень. Перевірив навіть, які матраци на дитячих ліжечках. Особливу увагу губернатор приділив хлопчику, своєму тезкові Андрійку, який позбавлений батьківського піклування. Цю дитину незабаром відправлять у один з дитячих будинків області. А.Ніколаєнко дав доручення відповідним службам відслідкувати долю дитини і доповідати йому особисто про місцезнаходження малюка.

Головний лікар ЦРЛ В.Сачук, знайомлячи гостя з роботою закладу наголосила, що вперше за 30 років роботи райлікарні тут взимку було тепло і не було жодних проблем з опаленням, бо перейшла на пелетні котли, які обслуговує ТОВ «АВКУБІ». Завітав губернатор і до котельні, щоб ознайомитись з впровадженням енергозберігаючих технологій.

Наступний візит у Голованівську був пов’язаний з виробництвом. Очільник області відвідав ТОВ «КЛК» та ТОВ «Відродження», де ознайомився з додатковою лінією по виробництву пелетів та перспективами нарощення нових виробничих потужностей підприємств. Тут разом із засновниками підпри-ємств О.Коваленком та С.Федоровим, головою РДА О.Яровим і головою райради О.Чушкіним було закладено символічний камінь на місці будівництва нового елеватора.

Відрадно, що на підприємстві дбають не лише про модернізацію виробництва і збільшення потужностей, а й турбуються про робітників, їх умови праці і відпочинок. Підтвердженням цьому є щойнозбудована і по сучасному обладнана їдальня підприємства, де можна буде не лише пообідати, а й відзначити свята у колі друзів і рідних.

Дитячо-юнацька спортивна школа - ще один пункт зупинки губернатора. Тут тривали заняття у секціях дзюдо і гирьового спорту. Наші юні спортсмени демонстрували силу духу, міцність м’язів і велику волю до перемог на різних змаганнях.

 

О 14.00 в сесійному залі районної ради відбулось засідання колегії облдержадміністрації.

Про виконання сегменту програми «Центральний регіон - 2015» звітував голова Голованівської РДА О.Яровий.

У своєму виступі Олександр Володимирович відмітив: « в базовому проекті програми по Голованівському району було 23 інвестиційних та 119 соціальних об’єктів. Сума капіталовкладень по даних об’єктах складає більше 420 млн. грн. Враховуючи громадську думку до даного переліку було додатково виконано ще 63 об’єкти. Станом на 1 липня реалізовано проекти на загальну суму більше 427,8 млн. грн. З них сума залученого капіталу по інцест проектах становить 360 млн. 414 тис. грн.  За підсумками 2012 року по виконанню соціальних проектів обласної програми «Центральний регіон - 2015» Голованівський район зайняв І місце із результатом 122 об’єкти на суму 58957,5 тис. грн.»

 
Голова райдержадміністрації детально по кожній галузі проаналізував виконання об’єктів за період дії програми.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко доручив владі району визначитись з інвестиційними проектами, що будуть реалізовані протягом 2014-2015 років.

Члени колегії облдержадміністрації визнали роботу Голованівської райдержадміністрації у плані виконання програми «Центральний регіон - 2015» задовільною.

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада