Святкові заходи для дітей

19 грудня 2013 року на центральній площі селища відбулося відкриття районної новорічної ялинки.

Біля новорічної красуні зібралися батьки з дітьми, яких вітали  Святий Миколай зі своїми янголятками  та улюбленці всіх дітей  - Дід Мороз та Снігуронька.

Відкривати ялинку прийшли очільники району - Олександр Володимирович  та  Олексій Іванович, які  привітали всіх присутніх з наступаючими новорічними святами та з допомогою дітвори та громади селища під гучне: «Раз, два, три,ялиночко, гори!» запалили яскраві вогні на місцевій зеленій красуні.

Звертаючись до  учасників свята, голова районної ради висловив сподівання, що діти гарно відсвяткують новорічні та різдзвяні свята, змістовно проведуть зимові канікули, успішно закінчать навчальний  рік, а матінка природа подарує їм чудову погоду.

Далі на дітей чекала розважальна програма, під час якої було багато танців, подарунків, проведено різноманітні конкурси.

Несподіванкою для дітвори було запрошення до приміщення районної ради, де проходила виставка робіт учнів навчальних закладів району на новорічну тематику.

Цього ж дня у навчально-виховному комплексі «Голованівська ЗШ І-ІІІст. ім.Т.Г.Шевченка – гімназія» з нагоди Дня Святого Миколая проходило районне дитяче свято. На нього запросили хлопчиків і дівчаток, які потребують особливої уваги та підтримки держави: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів. Загалом близько 200 маленьких мешканців району з’їхались на свято. Дітям було представлено музичну казку «Миколаєві дива».

Продовження святкової програми присвяченій Дню Святого Миколая відбулося і на наступний день 20 грудня. На центральній площі селища проходила ярмарка  дитячих робіт та виробів,  а також ігри та  розваги.

Свої вироби презентували юні майстри, вихованці гуртків, учні 27-и загальноосвітніх та 2-х позашкільних навчальних закладів району.

Учасників концерту і ярмарки було нагороджено солодкими подарунками  Голованівської районної державної адміністрації та районної ради.