Влада планує відкрити сквер на станції Голованівськ

6  жовтня 2012 року у пристанційному селищі Голованівськ відбувся суботник. Метою заходу було впорядкування території під закладення скверу. Також на даній території заплановано встановити дитячий майданчик, фонтан та лавки для жителів селища. Захід був організований головою райдержадміністрації  О.Яровим, головою районної ради О.Чушкіним та за сприяння благодійного фонду «Відродження покоління», засновником якого є В.Грушевський.

У заході взяли участь керівництво району, вчителі ЗОШ №2 ім.Міклея, керівники та трудові колективи підприємств, установ, організацій та небайдужі громадяни селища.