Вручення Державної нагороди

14 лютого 2012року голова районної ради Олексій Чушкін та голова районної державної адміністрації Олександр Яровий вручили орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Сорокіній Олександрі Микитівні – ветерану Великої Вітчизняної війни 1941-1945років. Як зазначено в Указі Президента України В. Януковича, нагороди Олександра Микитівна удостоєна за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та  з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

Керівники району привітали Олександру Микитівну з цією високою нагородою, побажали здоров’я, благополуччя і благословенного довголіття.