Ювілейна медаль "70 - років захисту Москви" вручена учасникам оборони Москви

Вручення медалі

20 грудня 2011 року  голова районної ради Олексій Чушкін, голова районної державної адміністрації Олександр Яровий та голова районної організації ветеранів України Іван Леонов відвідали на дому ветеранів Великої Вітчизняної війни та вручили ювілейну медаль «70-років захисту Москви» Сорокіній Олександрі Микитівні та Гуренко Володимиру Пилиповичу (посмертно), яку отримала донька ветерана Погорєлова Валентина Володимирівна.
Керівники району привітали Сорокіну О.М. та доньку ветерана Погорєлову В.В. з отриманою нагородою, побажали міцного здоров’я, всіляких гараздів та вручили продуктові набори, надані ТОВ «КЛК» та ТОВ «Відродження».