тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Вручено ордер на службове житло лікарю ортопеду- травматологу Голованівської районної лікарні

04 червня 2020 року голова районної ради Богдан Кучмій  спільно з заступником голови райдержадміністрації Ольгою Бугаєнко та Голованівським селищним головою Сергієм Цобенком вручили ордер  на службове житло молодому лікарю травматологу Голованівської центральної районної лікарні Мешкову Владиславу Олеговичу.

04 жовтня 2019 року рішенням Голованівської районної ради надано дозволу КНП «Голованівська центральна районні лікарня» на придбання службового житла, а саме дві квартири загальною площею по 61,45 кв.м. Квартири придбано за кошти районного бюджету в лютому місяці 2020 року за 22 тис. доларів США.

Владислав Олегович Мешков в 2017 році закінчив Тернопільський державний медичний університет імені Я.Горбачевського за спеціальністю ортопедія і травматологія, інтернатуру проходив в І міській лікарні м. Тернополя. В Голованівський районній лікарні працює з вересня 2019 року.