Встановлено новий спортивний майданчик з тренажерним обладнанням у селі Перегонівка

Встановлено новий спортивний майданчик з тренажерним обладнанням у с. Перегонівка

11 вересня 2013 року у  селі Перегонівка Голованівського району урочисто відкрито новий спортивний майданчик з тренажерним обладнанням. Символічну стрічку перерізали голова райдержадміністрації О.Яровий, голова районної ради О.Чушкін та керівник Центрального кластеру «Кернел» С.Лопатинський. У відкритті спортивного майданчика взяв участь Перегонівський сільський голова О.Лобода.

Звертаючись з привітанням до дітей та молоді, що з нетерпінням чекали на відкриття майданчика, голова районної ради Олексій Іванович відмітив: «сьогодні ми не на словах, а на ділі зробили внесок у здоров’я наших дітей. Спорудження нових сучасних спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням можуть дати імпульс багатьом молодим людям для занять фізичною культурою і спортом, вести здоровий спосіб життя, зміцнити здоров’я».

До привітань приєднався і спонсор, який виділив кошти на придбання спортивного майданчика,  керівник Центрального кластеру «Кернел»     С. Лопатинський відмітивши, що діти – це майбутнє України. Від того, яким є їхнє сьогодення, залежить  все подальше життя вже дорослих людей й майбутнє нашої держави, адже саме вони розбудовуватимуть Україну в наступні десятиліття.