Голованівська районна рада
Герб Голованівського району

ГОЛОВАНІВСЬКА
РАЙОННА РАДА

Голованівськ, вул.Соборна, 48
тел. (05252) 2-19-84
E-mail: holovanivsk_rada@ukr.net

Вітаємо працівників будівельної галузі!

Шановні працівники будівельної галузі! 

         Від усього серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем будівельника!      Ваша професія ще з давніх давен гідно ціниться та шанується. Адже ті, хто будує житло, лікарні, офіси, торговельні споруди, дитячі майданчики, дарують нам радість споглядання, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. Професія будівельника – складна, але водночас одна з найважливіших, оскільки ця галузь є одним з головних індикаторів розвитку і стабільності економіки країни та нашого району. 
         Будівельники, своїми руками ви творите дива, перетворюєте  пустирі  на творіння  архітектури, відновлюєте та реставруєте вже існуючі будівлі. Можна з впевненістю сказати, що саме Ви робите наш район та державну  дійсно гарними  та по-європейському елітними.
         Ви робите неоціненний внесок в архітектуру рідного Голованівського району, оновлюєте селища те села, будуєте та відновлюєте споруди як державного, так і приватного значення. Навіть за складних економічних умов Ви шукаєте шляхи поліпшення своєї діяльності, конкурентоздатності будівельної продукції, зростання авторитету професії будівельника. Дорогі будівельники! Зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя та злагоди у родинах. Нехай вас завжди супроводжує муза та натхнення, креатив та творчість. Успіхів Вам у Ваших починаннях, нехай праця приносить тільки радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання.

 

Голова районної ради
О. Чушкін

Голова районної державної адміністрації
О. Голімбієвський

 

Важливо!

Всі документи

 

Новини

Всі новини

 

Президент УкраїниВерховна рада УкраїниУрядовий порталКіровоградська обласна рада